Aktif24 Blog

YAPAY ZEKA DESTEKLİ ÇÖZÜMLER

TARİH : 16/05/2020

Yapay Zeka Destekli Yazılım Çözümlerimiz

Bu sistemler çoğunlukla kendilerine öğretilen bilgiler doğrultusunda geleneksel programlamadan farklı olarak, insana ait olan düşünme, karar verme, tecrübe kazanma, eksik veri ile problem çözme, yorumlama, analiz etme, belirlenen görevlere uygun tepkiler verip öğrenme, deneyimleme, öğrenilerek edinilen tecrübelerle ve yeni veriler ile farklı problemleri çözebilme yeteneğine sahip belirli bir algoritma yerine daha çok sezgisel olarak hareket edebilen algoritmalardır.

Üzerinde çalıştığımız projelerde, en önemli özellik olarak, mantıksal ve sezgisel algoritmalarımızı birleştirerek tek bir sistem üzerinde optimum sonuca varmasını sağlamak için çalışmalar yürütmekteyiz. Bu çalışmalar zaman, maliyet, kaynaklara erişim, entegrasyon, performans gibi birçok avantaj sağlamaktadır.

Yapay zeka destekli projelerimiz, hissedilir sonuçlar ortaya koymakla birlikte, varlığı çok ciddi bir şekilde hissedilmektedir.

Birlikte çalışmak dileğiyle.


"Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. "
Mevlana

Yayınlarımızı takip etmek için e-posta adresinizi giriniz.

0(212) 942 8 200