Aktif24 Blog

DANIŞMANLIK

TARİH : 01/05/2018

Merhabalar
Bilişim Teknolojileri alanında hizmet sağlayıp, kurumsal ve bireysel müşterilerine eğitim ve danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca kurumsal işletmeler için de, iş danışmanlığı, iş ortaklığı, yatırımcı ve ürün geliştirici olarak hizmet vermektedir. Projelerini hayata geçirmek isteyen kişi ya da kurumlara danışmanlık sağlamaktadır.

 

Hakkında
Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. İstanbul'da web ve mobil tabanlı iş çözümleri ile sosyal medya çözümlerini içeren interaktif projeler geliştirmektedir. Bilişim Teknolojileri projelerine imza atmakta ve yeni projeler geliştirmektedir. Ayrıca kurumsal ve bireysel iş çözümleri danışmanlığı, yazılım danışmanlığı, proje danışmanlığı, proje yönetimi gibi danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

 

Projeler
Sektörel bazda özel yazılım çözümlerimiz ile resmi kurum yazılımları olmak üzere birçok projede yer almaktayız. Bu nedenle kurumsal ya da bireysel proje taleplerinizi özel olarak değerlendirip , teklifler ileterek birlikte çalışma modeli geliştirmekteyiz. Projeler ve hizmetler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişim kurunuz.

 

 

İletişim Bilgileri
Adres : Büyükdere Cad. Kirgulu Sk. Metrocity D Blok Kat:4 Levent - İstanbul

E-Posta : inan@inanciplak.com

Telefon : 0532 138 56 08

www.inanciplak.com


"Dünyanın en güç işi birşeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. "
Mevlana

Yayınlarımızı takip etmek için e-posta adresinizi giriniz.

0(212) 942 8 200